Jdi na obsah Jdi na menu
 


Myslím si že jich pár společně najdeme a třeba by to mohlo sloužit i jako nepsaný kodex pro muže v modrém, co po nich nechceme, aby zbytečně prosazovali.

Už skoro úsměvným pravidlem je podle mě toto:

3.09
Hráči v dresu se nesmí bavit či scházet s diváky nebo sedět v hledišti před, během a po zápase. Žádný manažer, kouč či hráč nesmí mluvit před zápasem a během zápasu s diváky. Hráči soupeřících družstev se nesmí přátelit, pokud jsou v dresech.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to JirHa

(Jakub Vančura, 11. 9. 2007 14:30)

Jirko, v dopingovyhc predpisech nic o tabaku urcite nenajdes. Tabak (nikotin) neni zakazana latka. Je to soucast soutezniho radu (tedy nikoliv pravidel!!!) §5.3 Bezpecnost
....Osoby ucastnici se primo utkani (hraci, treneri, rozhodci) nesmeji v jeho prubehu pouzivat zadne navykove lakty (alkohol, tabak apod.).
Tato cast je zcela nesmyslna, protoze pouzivani nebezpecnych latek resi WADA (NADA)...CBA - jako spolek lekarskych laiku - si usurpuje pravo poucivat lekare a odborniky WADA, kteri pripravuji a doplnuji seznamy latek, ktere sportovcum skodi.
Myslim, ze by mela byt jednoznacne vyskrtnuta.

Pravidla

(JirHa, 10. 9. 2007 10:21)

To bavení se s okolím souvisí s definicí toho aby hráči nepodněcovali diváky. Je to v jiném pravidle protože pak bylo obtížné zjistit zda-li hráč mluví se svou fanynkou nebo zda-li dává pokyny pro mexické vlny bylo přijato pravidlo které prostě zakazuje hráčům v průběhu utkání mluvit s diváky. Ohledně soupeře to souvisí s tím že rozhodčí nemůže posuzovat zda-li se vzájemě přátelí nebo zda-li si nadávají. Proto opět je pravidlo které to řeší podle principu když spolu mluví protihráči tak patrně aby si nadávali a proto je třeba je vyloučit.
Co se týká tabáku tak to není v pravidlech ale je to uvedeno v dopingových předpisech proto ten striktní zákaz aniž to najdeš v pravidlech nebo v soutěžním řádu.

Doplnění

(Láďa Chlup, 9. 9. 2007 17:11)

To je ze speed up rules

Ještě jedno jsem teď našel

(Láďa Chlup, 9. 9. 2007 17:08)

Tohle mě připadá idiotské:
e) Když pálkař odpálí homerun, členové jeho družstva nemohou být s ním v kontaktu dokud nedosáhne domácí mety.

Pokud dojde k porušení tohoto pravidla, bude to mít za následek varování týmu a při opětovném porušení bude vyloučen manažer.

Nikde jsem taky nenašel zmínku o tolik probíraném tabáku, tak jak to je?