Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzim- jaro. Soutěž začína  v září, končí v teple, má svého podzimního mistra, zimní přestávku vyplněnou spekulacemi o regulérnosti a ambicích, alehlavně finále bez sněhu, studeného větru a bodavého lijáku. Pište pro i proti.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Změna

(Petr Šabacký, 11. 9. 2007 10:38)

Tento systém je podle mě také vzhledem k počasí v ČR výhodnější. Ještě v pozici vedoucího Severočeské oblasti jsem ho v minulosti několikrát navrhoval. Vždy byl však odmítnut jak vedením ČBA tak většinou klubů a to díky návaznosti na další působení našich klubů v mezinárodních soutěžích. Bohužel dalším proti je přechod mezi věkovými kategoriemi. Družstvo, které by na podzim rozehrálo soutěž, by ji dokončovalo v jiném složení, protože přechod mezi kategoriemi máme 1.1. každého roku a to je znovu stanoveno v návaznosti na mezinárodní soutěže (repre všech kategorií a pod.)

Změna - podruhé

(Ivo Müller, 9. 9. 2007 18:15)

Rozhodně to za zamyšlení stojí, na podzim bývá často špatné počasí - viz tento víkend (většina zápasů na Jižní Moravě se rušila) . .
Na druhé straně - vzpomeňte (myslím) na loňské jaro, kdy jsme se v podstatě dostávali na hřiště až okolo 10. května, protože pořád pršelo . . . Pokud se navíc budeme bavit o mládežnických kategoriích, je červen vždy složitý - ve školách jsou výlety - období od 15. - 30. 6. bývá kritické . . . Muselo by se též domyslet, kdo a do kdy, v které kategorii by mohl hrát - teď je to vzhledem ke kalendářním roku jednoduché . . .

Změna

(Ivo Müller, 9. 9. 2007 17:47)

Myslím, že je tento návrh změny "pouze" závislý na návrhu od klubů . . .
Žádný návrh - žádná změna . . .